DURAGEL STEP 2

DURAGEL STEP 2 10ml

15,50 €
S DPH

Potešte svojich klientov, uľahčite a zrýchlite si svoju prácu novým systémom dvojstupňového gél laku! DURAGEL KROK 1 A KROK 2

Špičkový dvojkrokový systém / dvojzložkový systém /. Používa sa ako premanentný lak a na mimoriadne vylepšené a dlhotrvajúce ošetrenie permanentného laku / gél laku /.

Krok 1 - je špeciálne navrhnutý základ, ktorý zvyšuje priľnavosť aj na najproblematickejších nechtoch. 

Krok 1 je podklad, ktorý sa dá použiť ako základ v každom systéme (géllakovom, gélovom, akrygelovom) po prípravných tekutinách, aby sa dosiahla dokonalá priľnavosť k prírodnému nechtu.

Krok 2 - silnejšia a viskóznejšia tvrdá báza, pomocou ktorej je možné nechty spevňovať, "stavať", nechty sa dajú modelovať ako gél, alebo aplikovať tenko, ako permanentný lak. Výhodou tohto systému je, že ako farbu môžete použiť - farebné gély, Genie in a Bottele a J.Laque (gellak) ! 

Krok 2 je ideálnou textúrou pre prácu - nie je príliš hustá, alebo príliš riedka a veľmi ľahko sa nanáša!

KROK 1 sa môže používať ako base pre všetky ostatné systémy po príprave prírodných nechtoch a prípravných tekutinách. 

KROK 2 sa nedá používať samostatne, ako základ vyžaduje KROK 1. KROK 2 Duragel je stavebný, pre spevnenie nechtov, alebo ho môžete natierať vo vrstvách - výber je na vás.

Polymerizácia - iba v kombinovaných UV / LED žiarovkách 60 - 90 sekúnd pri minimálnom príkone 48 W.

Množstvo

ZLOŽENIE: HEMA, akrylátový kopolymér, acetát butyrát celulózy, dimetikon, BHT

UPOZORNENIE: LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE! Pozorne si prečítajte návod na použitie! Zabráňte priamemu kontaktu s pokožkou a očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Nepoužívať na poranené alebo choré nechty Uchovávajte mimo dosahu otvorených zdrojov tepla. V prípade kontaktu s pokožkou alebo očami dôkladne opláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc Skladujte na chladnom, dobre vetranom mieste.

VYROBENÉ V JAPONSKU

REF. ČÍSLO CPNP: 3442570

Špecifické referencie