DURAGEL STEP 2

DURAGEL STEP 2 10ml

14,50 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

NOVÝ !!! Potešte svojich klientov, uľahčite a zrýchlite si svoju prácu novým systémom dvojstupňového gél laku! DURAGEL KROK 1 A KROK 2

Špičkový dvojkrokový systém / dvojzložkový systém /. Používa sa ako premanentný lak a na mimoriadne vylepšené a dlhotrvajúce ošetrenie permanentného laku / gél laku /.

Krok 1 - je špeciálne navrhnutý základ, ktorý zvyšuje priľnavosť aj na najproblematickejších nechtoch. Krok 1 je podklad, ktorý sa dá použiť ako base v každom systéme - a po prípravných tekutinách - ako pod klasickým UV gélom, akrygelom, gel lakom / podklad /, aby sa dosiahla dokonalá priľnavosť k prírodnému nechtu.

Krok 2 - silnejšia a viskóznejšia tvrdá báza, pomocou ktorej je možné nechty spevňovať, "stavať", nechty sa dajú modelovať ako gél, alebo aplikovať tenko, ako permanentný lak. Výhodou tohto systému je, že ako farbu môžete použiť farebné gély, Genie in a Bottele a J.Laque (gellak) na nechty! Krok 2 je ideálnou textúrou pre prácu - nie je príliš hustá alebo príliš riedka a veľmi ľahko sa nanáša!

KROK 1 sa môže používať ako base pre všetky ostatné systémy po príprave prírodných nechtoch a prípravných tekutinách. KROK 2 sa nedá používať samostatne, ako základ vyžaduje KROK 1. Pri KROKU 2 Duragel je stavebný, pre spevnenie nechtov, alebo ho môžete natierať vo vrstvách - výber je na vás.

Polymerizácia - iba v kombinovaných UV / LED žiarovkách 60 - 90 sekúnd pri minimálnom príkone 48 W.

Špecifické referencie