Milky Top Coat výpotkovy 10ml

15,00 €
S DPH

Výpotkovy mliečny Top Coat, výpotok je potrebné po vytvrdnutí zotrieť !

POZNÁMKA: Produkt sa dodáva v dvoch rôznych typoch balenia, v závislosti od toho, ktoré je dostupné v čase objednávky.

Mliečny vrchný náter je konečný lesk s mliečne bielym vzhľadom.

Hustý, treba ho naniesť rovnomerne na necht.

Dodáva nechtom krásny mliečny vzhľad - perfektný trik na konečnú úpravu a jednotnú techniku ​​babyboomer, pre mliečny vzhľad nechtov, pre "mliečnu" francúzsku atď.

Aplikuje sa na opracovaný necht, polymerizácia je 2 min v UV lampa / UV/LED 60 sek. 

Odmastite čističom a vyleštite.

Mliečny vrchný náter je konečný mliečny vrchný náter. Hustý, nezateká, nanáša sa na konečnú úpravu.

Poskytuje extra obyčajný mliečny efekt, môže byť použitý na babyboomer efekt ako finálna úprava, na francúzsky vzhľad, na prirodzený mliečny vzhľad atď.

Sušenie : 2x 60 sekúnd 

Množstvo

Zloženie: uretánový akrylátový oligomér, di-Hema trimethyxyl dikarbamát, trietylénglykol dimetakrylát, trypropylénglykol diakrylát, alifatický uretánakrylát, hydroxycyklohexyxyl triakrylát, etylhexylak, trimetylolpropántriakrylát, diakrylatoxylát polymetylolpropán triatlifatoxylát ol200dimakrylát, p-hydroxyanizol, polyesterová živica, modifikovaný polysiloxán, oxid kremičitý Dimetylsilylát,etylfenyl(2,4,6-trimetylbenzoyl)fosfinát, izopropylidéndifenyl bisoxyhydroxypropylmetakrylát, hydrochinón, CI 77891 UPOZORNENIE: LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE! Pozorne si prečítajte návod na použitie! Zabráňte priamemu kontaktu s pokožkou a očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Nepoužívať na poranené alebo choré nechty Uchovávajte mimo dosahu otvorených zdrojov tepla Pri zasiahnutí pokožky alebo očí dôkladne opláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc Skladujte na chladnom, dobre vetranom mieste pri teplote do 40 C.

VYROBENÉ V EU

CPNP REF. ČÍSLO CPNP: 2405090

Špecifické referencie