- RUBBER BASE 10ml / Podkladový /

16,20 €
S DPH

RUBBER BASE 10ml / Podkladová báza pre gél lak /

Videopostup, ako opraviť ulomený prírodný necht, pomocou Gél laku JN.

Množstvo

RUBBER BASE transparentný základ pre Gél lak, gumová textúra stredne silná, možno ho použiť opakovane. Extrémne odolný s veľmi dobrou priľnavosťou na prírodné nechty. Veľmi ľahké je s ním pracovať a môže byť použitý aj na predĺženie nechtu o pár mm. Samovinelačný, preto nevyžaduje dalšiu úpravu nechtu.

Možnosť použitia :

- ako klasický podkladový gél v tenkej vrstve na upravených prírodných nechtoch po použití Prep, Magic Airbond

- ako "stavebnú" bázu - po jednej vrstve polymerizovanej, 2vrstvou môžete vytvoriť stavbu, možná úprava ulomeného nechtu, alebo dokonca môžete predĺžiť necht o (1-2 mm)

- ako ideálna základňa "fibro" builder soak off bases

Postup pri veľmi tenkých krehkých nechtoch :

Zmatníť necht Bufferom (oprášiť) naniesť Magic Airbond 3v1, ktorý uschne na vzduchu a následne naniesť v tenkej vrstve Rubber Base - polymerizovať v lampe, po polymerizácii neniesť Fibrobase Clear alebo Pink (konzistenciou sú rovnaké) môžete použiť aj nepatrne hrubšiu vrstvu v strednej časti nechta, keď je prirodzený necht plochý alebo prehlbený - následne dať polymerizovať. Po polymerizácii upraviť tvar Bufferom, oprášiť a naniesť farebný J-Laque v dvoch tenkých vrstvách (1.vrstva - lampa 2. vrstva - lampa) a zaleskovať napr. NTC

Postup pri pevných prírodných nechtoch :

Zmatníť necht Bufferom (oprášiť) naniesť Magic Airbond 3v1, ktorý uschne na vzduchu a následne naniesť v tenkej vrstve Rubber Base - polymerizovať v lampe, po polymerizácii v lampe znova naniesť Rubber Base môžete použiť v strede nechta nepatrne hrubšiu vrstvu, ak je prírodný necht plochý alebo prehĺbený, pre krajší vzhľad nechta - polymerizovať a po polymerizácii naniesť farebný J-Laque v dvoch tenkých vrstvách. Po polymerizácii použiť Top napr. NTC (Polymerizovať 2x v lampe)

Doba polymerizácie : 2min. UV Lampa, LED/COMBY : 60-90 sek. (v závislosti od hrúbky)

Vyrobené v USA

UPOZORNENIE: LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE! Pozorne si prečítajte návod na použitie! Zabráňte priamemu kontaktu s pokožkou a očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Nepoužívať na poranené alebo choré nechty Uchovávajte mimo dosahu otvorených zdrojov tepla. V prípade kontaktu s pokožkou alebo očami dôkladne opláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc Skladujte na chladnom, dobre vetranom mieste. 

Špecifické referencie