Booster Bond Base - Nechtové "Lepidlo" 50ml UV/LED

Booster Bond Base - Nechtové "Lepidlo" 50ml UV/LED

44,90 €
S DPH
Objem
Množstvo

Koniec podfúknutým a problematickým nechtom nechtové lepidlo Booster je tu !

Správa sa ako skutočné "lepidlo" a vytvorí nerozbitné puto medzi prírodným nechtom a stavebným gélom. S týmto base gélom si môžete byť 100% istý, že sa nechty nebudu podfukovať, pretože obsahuje špeciálne lepidlo a primery vo vnútri gélu.Base gél je extrémne tekutý, ale na nechte bude perfekný a dokonale sa prispôsobi nechtovej platničke.

Použitie: naniesť ho vo veľmi tenkej vrstve. Použiť Prep, Primer kyselinový (nemusí sa použiť bezkyselinový) ak sú tekutiny na nechte suché následne naniesť v tenkej vrstve Booster Bond Gel.

Polymerizácia : 2min UV

                      Comby LED lampa - 60sec.

UPOZORNENIE !

Booster je extrémne tekutý gél a správa sa ako lepidlo, preto je potrebné po každom použití dôkladne utrieť vrchnák a pri uskladnení ho nezatvárať úplne, lebo obsahuje Primery !

UPOZORNENIE: LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE! Pozorne si prečítajte návod na použitie! Zabráňte priamemu kontaktu s pokožkou a očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Nepoužívať na poranené alebo choré nechty Uchovávajte mimo dosahu otvorených zdrojov tepla Pri zasiahnutí pokožky alebo očí dôkladne opláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc Skladujte na chladnom, dobre vetranom mieste pri teplote do 40 C.

VYROBENÉ V EU

Špecifické referencie