• Novinka

DURAGEL COLOR BASE GLACIAL - 10ml

15,50 €
S DPH

Duragel gél laková báza vo farbe

Dokonalá textúra vhodná na spevnenie apexu (nie príliš hrubý ani tenký), ktorá sa sama prispôsobí nechtu a výrazne urýchli proces jeho tvorby.

Báza je tvrdšia, ale dostatočne pružná pre gél lak a pohyby prirodzených nechtov.

Glacial - farebný základ v ideálnej kombinácii mliečneho "zmrznutého" efektu so studeným podtónom. S touto bázou dosiahnete jemný "neviditeľný" vzhľad a s jej predĺžením krásny mrazivý efekt. Môžete ho použiť aj na francúzsku alebo ako náter na baby boomer. Farbu je možné vytvoriť od polopriehľadnej a jemnej až po plnofarebný vzhľad a možno ju použiť aj ako náter na gély/akrygély. 

Farba môže byť vytvorená od priesvitného a jemného až po plné krytie. 

Farebné bázy Duragel je možné nanášať priamo na pripravený prírodný necht, ale na problematickejšie nechty, ako aj na bázy s trblietkami odporúčame použiť transparentnú bázu Duragel step 1, aby sme pri dopĺňaní a odstraňovaní trblietok nemuseli úplne dosiahnuť prirodzený necht, aby ste ich odstránili.

Použitie:

1. Pripravte necht zatlačením / odstránením prebytočnej kožičky.

2. Vytvarujte a pripravte prírodný necht pilníkom (nie bufferom) a naneste Prep & Scrub a magic airbond.

3. V prípade potreby naneste DuraGel krok 1 a necht dobre „natrite“ a okraje zatvorte, polymerizujte a pokračujte s vybranou základnou farbou tak, že najskôr nanesiete klznú vrstvu, rozotriete necht (nepolymerizuje) a pomocou druhá guľa aplikujte vrchol na požadované miesto a spevnite samotný necht.

Polymerizácia je 90 sekúndvýhradne v komby uv/led lampách minimálne 48 w.

4. Ak na podklad neaplikujete DuraGel krok 1, farebný podklad DuraGel je možné naniesť priamo s rovnakým prípravkom a rovnakým spôsobom s klznou vrstvou. Odporúčame robiť jeden necht súčasne na oboch rukách.

5. Po zaschnutí - ak máte menšie nezrovnalosti - môžete podklad odmastiť a jemne po ňom prejsť pilníkom alebo bufferom.

6. Naneste farbu a lesk, alebo nechajte samotnu bázu bez farby a naneste lesk.

TIPY A TRIKY: Bázy Duragel Color môžete použiť mnohými spôsobmi - možnosti sú neobmedzené. Používajú sa ako farebné podklady pre permanentný lak (s vybudovaním apexu alebo bez neho, pre pevnosť sa odporúča postaviť apex a vrstvu vystužiť). Sú perfektné aj ako farby samotné, ako podklad pod francúzsku, alebo ako krásna jemná polopriehľadná farba na stavebný gél/akryl. Naneste v jednej vrstve na gél ako jemnú transparentnú farbu alebo v dvoch vrstvách pre silnejšie krytie.

Množstvo

Špecifické referencie