J - Laque 98 THICKE ME PINK 10ml

12,50 €
S DPH
Množstvo

J-laque - farby, ktoré vás potešia - sýte, pigmentované, husté a nepriehľadné farby - určité odtiene pokrývajú už 1 v vrstve! Naša štruktúra netečie do kutikuly a laterálnych častí - nezrážajú sa ani sa z nich nechtu nestrhávajú. Ľahko sa nanáša a ľahko sa odstraňuje! Permanentné laky, ktoré sú vďaka svojej pigmentácii a textúre vhodné aj na nechtové umenie. Naneste v 2 tenkých vrstvách na hlboké a 100% krytie odtieňov - zatvorte okraje nechtu!

DÔLEŽITÁ POZNÁMKA - PRED ZAKÚPENÍM A POUŽITÍM TRVALÉHO LAKOVANIA J.-LAQUE PROSÍM UISTITE SA, ŽE MÁTE VHODNÉ SVIETIDLÁ. NAŠE Permanentné laky sú SUŠENÉ IBA A VÝHRADNE V KOMBINOVANÝCH UV / LED SVIETIDLÁCH AJ NIŽŠÍCH 48 W. AK JE VAŠA FARBA „VRÁSKOVÁ“ - VŽDY TO ZNAMENÁ, ŽE VÝROBOK NIE JE DOBRE POLYMERIZOVANÝ. RADA JE: Aplikujte v tenkých vrstvách POZOR AKO KLIENTI PODRŽIA RUKY V Lampe (ZVLÁŠŤ PALEC) SKONTROLUJTE SVIETIDLO A JEJ SILU (uistite sa, že používate správne žiarovky s príslušným výkonom. Životnosť kombinovaných žiaroviek je približne 1 rok (1,5 roka) a ich pigmentácia je najskôr zaznamenaná na pigmentovaných farbách a leskoch, aj keď stále „fungujú“)

Farby, ktoré vám uľahčia prácu a potešia vás, z celej rady máme aj SEMI priehľadné farby, ktoré napodobňujú vzhľad gélu COVER alebo prírodný béžový vzhľad - pre všetkých, ktorí nesmú mať viditeľnú farbu nechtov a chcú „jemný“ alebo priesvitný vzhľad. MADE IN USA & EU - Solvent free, BPA free, No (DBP), No Toluene, No Formaldehyde Sušenie: kombinovaná UV / LED alebo LED lampa s minimálnym výkonom 48 W 60-90 s

Špecifické referencie