J - Laque 240 FIESTA 10ml

12,50 €
S DPH
Množstvo

Dúfame, že ste pripravení potešiť sa novými kolekciami na leto 2022, ktoré sa dokonale dopĺňajú a dajú sa kombinovať pre tie najbláznivejšie módne kreácie, ktoré vás zrazia. "Nights in Rio" - kolekcia gél lakov v ôsmich neodolateľných letných odtieňoch inšpirovaných karnevalom, žiarivými farbami, krémovou textúrou a extra silným pigmentom. "Showgirl" - kolekcia Genie vo fľaši / farebný gél / - purpurová, pinky a špeciálne textúry našich známych Genie, tentokrát v špeciálnom ružovom nádychu.

Fireflies ako letná farba s extrémne drobnými striebornými trblietkami a farby Euphoria a Unicorn tears, ktoré obsahujú extrémne veľké trblietky. Farby je možné kombinovať prekrytím neónov v jednej vrstve a pekným aranžovaním veľkých trblietok.

Nech sa párty začne!!!!

J.-Laque - farby, ktoré vás potešia - sýte, pigmentované, husté a krycie - niektoré odtiene kryjú už v prvej vrstve!

Naša textúra laku sa NEROZTEČIE a počas práce sa nezlieva do nechtovej kožtičky a laterálnych častí, ľahko sa nanáša – nekrčí sa ani neťahá necht. Permanentné laky, ktoré sú svojou pigmentáciou a textúrou vhodné aj na nail art.

Aplikujte v dvoch tenkých vrstvách pre hlboké a 100% krycie odtiene - zatvorte okraje nechtu!

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE - PRED NÁKUPOU A POUŽITÍM PERMANENTNÉHO LAKU J.-LAQUE SA UISTITE, ŽE MÁTE VHODNÉ LAMPY. NAŠE PERMANENTNÉ LAKY VYSUŠUJÚ IBA A VÝHRADNE V KOMBINOVANÝCH UV/LED LAMPINÁCH S VÝKONOM 48W.

AK SA FARBA "skrči" - VŽDY JE TO ZNAK, ŽE PRODUKT NEBOL DOBRE POLYMERIZOVANÝ.

Poradenstvo:

Nanášajte v tenkých vrstvách. Venujte pozornosť tomu, ako klienti držia ruky v lampe (najmä palce). Skontrolujte lampu a jej výkon, (uistite sa, že používate správne lampy so správnym výkonom. Životnosť kombinovaných lámp je cca 1 rok a pigmentované farby a lesky najskôr prejavia svoj útlm, hoci stále "fungujú" ).

Sušenie: kombi UV / LED alebo LED lampa s minimálnym výkonom 48 W - 90 sek

Špecifické referencie