HARD ONE BUILDER GEL LEGALLY NUDE 15g

HARD ONE BUILDER GEL LEGALLY NUDE 15g

22,50 €
S DPH

UŽ ČOSKORO !!!

Množstvo

HARD ONE - línia, ktorú obľubujú nechtoví profesionáli a začiatočníci

Nová generácia gélov s výnimočnými vlastnosťami.

Tieto gély obsahujú malé častice akrylového prášku / granulátu múky / a získavajú tak označenie takzvaných „múkových gélov“, ktoré po polymerizácii zmiznú a získajú dokonale vyhladený konečný efekt.

Tvrdé gély nie sú želé a majú krémovú textúru, ale nie sú ani úplne medové. Sú to 100% samonivelačné gély, ktoré sa nanášajú na necht a niekoľkými ťahmi štetcom sa veľmi ľahko tvarujú, pričom sa bezprostredne nezlievajú do kutikuly ako klasické medové gély.

Tento špeciálny vzorec zaisťuje vynikajúcu priľnavosť a nižšie percento lámania a ohýbania nechtov vďaka zvýšenej tvrdosti.

Vďaka svojim vlastnostiam, špeciálnym receptúram, veľmi jednoduchej manipulácii s gélom a krásnym farbám sú skvelou voľbou pre skúsených nechtových technikov, ale aj pre začiatočníkov, ktorí si ešte nevedia dať rady s (príliš) tekutými alebo (príliš) hrubými gélmi.

Použitie : nechty pripravte ako vždy rašple, zatlačte kutikulu a dôkladne očistite všetky zvyšky z nechtu. Naneste dehydratátor a prípravné kvapaliny /základný náter /, počkajte, kým všetko nezaschne. Naneste požadovaný podkladový gél a suchý / gumový číry podklad, Dura 1 step…. /. Naneste Hard One a vytvarujte do požadovaného tvaru.

Sušenie: Uv lampa 36w-2-3 min, komby uv/led: 90 sek

HARD ONE CLEAR - klasický číry gél ideálny na rýchlu salónnu prácu.

GEL BLUR - rozmazaná farba, môže byť použitý viackrát - ako extrémne jemný ( "neviditeľný") prekrytie, alebo ako efekt rozostrenia na generácia baby boomers alebo francúzsku. Napodobňuje prirodzenú farbu nechtov je ideálny pre absolútne prirodzený a neviditeľný vzhľad nechtov.

HARD ONE DUSKY PINK - prírodná jemná ružová farba v mierne neutrálnejšom tóne, kombinácia nude a ružových farieb s pieskovým podtónom, skvelá pre každého, kto dáva prednosť týmto prírodným odtieňom.

HARD ONE LEGALY NUDE - teplé nude béžové farby, ideálne pre klientov s teplými tónmi pokožky.

Špecifické referencie