Genie in a Bottle - Yeas Please !  5ml NEON

Genie in a Bottle - Yes Please ! 5ml NEON

8,30 €
S DPH
Množstvo

#summervibes , sofistikované, pastelové tyrkysové a zelené, žiarivé neónové mango a neónové koralové farby, ktoré sú trend pre tento rok v lete!

Nový produkt, ktorý si vás získa prvým náterom! Skutočný „džin vo fľaši“, ktorý splní všetky vaše priania!

„Genie in a Bottle“ je tekutý vysoko pigmentovaný farebný gél, ktorý je plný pigmentov, dodáva sa v balení s ergonomickou kefou a je okamžite pripravený na použitie. Pred nákupom si pozorne prečítajte návod na použitie!

Džin vo fľaši NIE JE gél lak, preto sa neodporúča používať na klasických mäkkých základoch vyrobených z permanentného laku. #GIB je tekutý farebný gél (pasta) výnimočného krytia, ktorý sa používa na spracovaný, veľmi dobre vyhladený / spracovaný  / stavebný gél, akrygel. Vzhľadom na svoju hustotu a úplne odlišnú textúru od gél lakov trvá nejaký čas, kým sa tieto textúry „prispôsobia“ (prečítajte si návod na použitie). Akonáhle sa vám to zapáči - nič iné nebude dosť dobré !

- GIB / Genie vo fľaši / je farebný gél so štetcom s extrémne vysokou viskozitou (hustotou). Na ošetrený stavebný gél (alebo akrygel) naneste štetcom dostatočné množstvo produktu, kefku neukladajte proti podkladu a jemne napnite farbu / stred, potom strany /. Je dôležité natrieť farbu rovnomerne tak, aby bol celý necht dokonale vyhladený a aby sa jeho bočné časti nezhustli.

- nechajte GIB niekoľko sekúnd vyrovnávať a rozdeľovať sa, a až potom v žiarovke (odporúčame pracovať 2 x 2 nechty naraz a palce vždy polymerizovať osobitne)

- väčšina farieb úplne prekryjú v 1. vrstve (dokonca farby najmä neónové!), ale vždy odporúčame precíznosť 2 tenkých vrstiev

- Ak si nie ste istí, že sa vám táto textúra bude páčiť, vždy ju najprv vyskúšajte a presvedčte sa sami - povinné používanie lámp Combi / uv / led s minimálnym výkonom 48 W (v slabších svetlách GIB NEBUDE tvrdnúť)

- všetky naše farby z kolekcie GIB sa vyrábajú a testujú iba v lampách Combi / uv / led s minimálnym výkonom 48 W, ak máte problém s: vráskami, bodkami (bublinkami) farby, ktoré sa objavia po zaschnutí, najskôr skontrolujte, s ktorými lampami pracujete, či sú už vymenené a či bezpečne poskytujú výkon 48 W tak ako je na nich uvedený. Ak ste si istí, že žiarovky sú silné a majú preukázanú silu, skúste nanášať GIB v tenších vrstvách rovnomerne a nechajte ho vyrovnať. Ak na niektorých miestach nechtu zostane viac farby, bude táto časť menej polymerizovať.

- GIB sa nanášajú na ošetrený a vyhladený stavebný gél alebo akrygel nanesenou štetcom a rovnomernú aplikáciu farby - keď sa minie farba a chcete použiť všetko, jednoducho otočte fľašu hore nohami, aby ste mohli použiť všetko

- Farby na webe a sociálnych sieťach sa môžu líšiť v závislosti od obrazovky a nemožnosti zobraziť rovnakú farbu na všetkých zariadeniach rovnako.

- pozrite si naše videá a pripojte sa k podpornej skupine na FB: Jana Nails Official Group - je to medzinárodná skupina, alebo Jana NAILS Slovensko.

Špecifické referencie