EASY ONE  "Milky Way" 15ml

EASY ONE "Milky Way" 15ml

23,00 €
S DPH

EASY ONE LINE špeciálne navrhnuté pre rýchlu prácu v salóne.

EASY ONE je rad samonivelizačných gélov, ktoré sú určené pre prácu "bez pilníka", alebo len minimálna úprava pilníkom.

EASY ONE sú vyrobené z 3 typov stavebných gélov :

QUARTZ CLEAR je najviac tekutý gél a je jediný ALL IN ONE podkladový & stavebný v jednom
MILKY WAY ( nádherná farba stavebného gélu soft milky, je potrebné pod tento gél naniesť podkladový gél )
MAKE UP /COVER PINK (stavebný gél s mimoriadnou pigmentáciou, je potrebné pod tento gél naniesť podkladový gél )

EASY ONE MILKY WAY - Soft mliečný gél. Nádherná farba tohto "mrazivého" mliečného gélu. Ideálny pre prírodné nechty a šablóny. Je hustejší, ako Easy One Clear, ale samovinelačný. Pri modelácii s ním máte dostatok času na to, aby ste dosiahli perfektný tvar nechtov. Nezateká do kožičky. Je potrebné pod tento gél použiť prípravné tekutiny Magic Airbon 3v1, alebo Prep & Scrub a podkladový gél Booster, alebo Biotin Pro Base.

VLASTNOSTI A POUŽITIE :

Ľahký pre prácu (samonivelačné gély, ktoré nezatekajú ku kožičke počas modelácie, odporúčame modelovať 2x2 prsty)

Špeciálne navrhnutý pre urýchlenie práce, kedy po modelácii nieje nutné pilníkovať tvar, alebo iba minimálne.

Prefektná kombinácia pevnosti a pružnosti. Číry gel je z týchto najviac tekutý, ale zároveň najpevnejší. Make Up a Milky Way sú viac flexibilnejšie, ale rovnako pevné a a extrémne odolné.

  • Všetky gély sú stavebné.
  • Vhodné na prírodné nechty , ale rovnako aj pre modeláciu na šablóny.
  • Znížený pocit pálenia počas polymerizácie.
  • Ideálne pre doplňovanie.
  • Veľmi silná priľnavosť k prírodnému nechtu.

Polymerizácia : UV - 2min, Comby UV/LED 60-90 sekúnd v závislosti od hrúbky vrstvy.

MAKE UP / COVER PINK - Vysoko pigmentovaný kamuflážny gél -ako samovyrovnávacia verzia stavebnej kamufláže "Jelly Rose"

Tento samovinelačný gél vďaka svojím špeciálnym vlastnostiam nezateká do kožičky, preto máte dostatok času na modeláciu Cčka a urobiť dokonalý tvar nechtov. Pigment je dostatočne silný, preto po polymerizácii nebude priesvitný.

Krásna prirodzená farba kamufláže pre francúzsku manikúru. Pod tento kamuflážny gél je potrebné naniesť podkladový gél Booster, alebo Duragel 1, Rubber Base.

TIP PRE JEDNODUCHŠIU APLIKÁCIU BEZ POUŽITIA PILNÍKA : Po polymerizácii podkladového gélu, naneste tenkú vrstvu tohto stavebného gélu, ako lesk (túto vrstvu nevytvrdzovať) a s väčším množstvom tohto gélu následne modelujete od koreňa nechta a ťahom od jednej strany k druhej (ku krajom nechta) ho takto nanesiete až ku špičke nechta a následne ho na pár sekúnd otočíte hore nohami a tak vložíte ruku do lampy. Video je uverejnené na v fb skupinách Jana Nails Slovensko a Jana Nails Official group (po žiadosti o vstup do tejto skupiny je potrebné zodpovedať zopár otázok, kedže je táto skupina medzinárodná odporúčame použiť prekladač)

Množstvo

ZLOŽENIE: Alifatický uretánakrylát, trietylénglykoldimetakrylát, hydroxypropylmetakrylát, benzoylizopropanol, dimetylsilylát kremičitý, HEMA-fosfát, metylbenzoylformiát, alifatický uretándiakrylát, PEG-4 trimetyllaglykolHEMA, polyetylendimetylakrylolHEMA, Trietylendimetylolpropán 200 te, etylfenyl(2,4,6 - trimetylbenzoyl)fosfinát, izopropylidéndifenyl bisoxyhydroxypropylmetakrylát, trifenylfosfit, P-hydroxyanizol, polyesterová živica, etylhexylakrylát, hydrochinón, modifikovaný polysiloxán, BHT, CI 77891, CI 770301, CI 4554

UPOZORNENIE: LEN PRE PROFESIONÁLNE POUŽITIE! Zabráňte priamemu kontaktu s pokožkou a očami. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s pokožkou alebo očami dôkladne opláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Pozorne si prečítajte návod na použitie.Nepoužívať na poranené alebo choré nechty. VYROBENÉ V EU

REF. ČÍSLO CPNP: 3197107

Špecifické referencie