BUILDER PINK FIBROBASE 10ml / Stavebný /

15,00 €
S DPH

Builder Pink Fibrobase 10ml / Stavebný gél lak /

Množstvo

Revolučný produkt! Už žiadne tenké, krehké, poškodené nechty, alebo zlomený prírodný necht! Mimoriadne silná báza, v ktorej sa nachádza viditeľné vlákno, ktoré po polymerizácii nie je vidno. Je veľmi hustý, ale napriek tomu samonivelačný. Použiť ho môžete viacerími spôsobmi.

***1***Stavebný, s ktorým opravíte nezrovnalosti nechta a formovanie prírodného nechta a to spôsobom, že najprv nanesiete tenku vrstvu Rubber Base - polymerizovať, môžete nanášať Fibrobase aj v strede môžete pridať trocha nepatrnú hrubšiu vrstvu, aby bol krajší tvar nechta a nezabudnúť prejsť hrany nechta, aby ste ho uzatvorili.Takto získate krajší vzhľad nechtov.

***2***Minimálne predĺženie zlomeného, prírodného nechta na šablónu. Naneste tenkú vrstvu Rubber Base - polymerizovať, umiestniť pod prírodný necht šablónu a môžete začať nanášať Fibrobase, ako stavebný gél po polymerizácii odstrániť šablonu a znova môžete naniesť Fibrobase, aby ste vytvarovali dokonalý vzhľad nechtov, po polymerizácii upraviť tvar nechtu Bufferom, následne naniesť farebný gél lak a lesk.

JE IDEÁLNY PRE PRIRODZENÝ VZHĽAD NECHTOV - Francúzsku manikúru

Polymerizácia : UV 2min. LED/COMBY 90sek.

Postup pri veľmi tenkých, krehkých nechtoch :

Zmatníť necht Bufferom (oprášiť) naniesť Magic Airbond 3v1, ktorý uschne na vzduchu a následne naniesť v tenkej vrstve Rubber Base - polymerizovať v lampe, po polymerizácii neniesť Fibrobase Clear alebo Pink (konzistenciou sú rovnaké) môžete použiť aj nepatrne hrubšiu vrstvu v strednej časti nechta, keď je prirodzený necht plochý alebo prehlbený - následne dať polymerizovať. Po polymerizácii upraviť tvar Bufferom, oprášiť a naniesť farebný J-Laque v dvoch tenkých vrstvách (1.vrstva - lampa 2. vrstva - lampa) a zaleskovať napr. NTC

Špecifické referencie