GUM GUM BASE COVER PINK 10ml

GUM GUM BASE COVER PINK 10ml

12,00 €
S DPH
Množstvo
Vypredané

GUM GUM BASE COVER PINK 10 ml 100% silikónový ohybný základ!
- vhodný na krátke prírodné tenké, krehké a vážne poškodené nechty Špeciálny „gumený“ základ so silikónom, úplne odlišnou textúrou ako RUBBER BASE.
Veľmi hustý, ale pri správnom nanášaní a ťahoch štetca sa dá veľmi ľahko vyrovnať a nasadiť na necht. Táto báza je vďaka svojim silikónovým zložkám mimoriadne pružná a veľmi gumová, preto ju odporúčame na krátke nechty, ktoré sú náchylné na praskanie, najmä na okrajoch, tenké nechty, šupinaté nechty, extrémne poškodené nechty, ktoré sú mäkké.
Tento základ nie je vhodný na spracovanie pilníkom, pretože je ako guma / dá sa ľahko spracovať pomocou najjemnejšm pilníkom alebo hladkou časťou Buffera).
Použitie: Na pripravený necht ako pri klasickom nanášaní permanentného laku (ošetrenie kožičky, necht ľahko matnite, Prep & Scrub a Magic Airbond 3v1 ) naneste tento podklad v 1 alebo 2 vrstvách. 1 vrstva tenká, uistite sa, že sú všetky okraje uzavreté, ak chcete necht ešte spevniť a upraviť nepravidelnosti - pomocou 2 vrstiev sa dajú všetky nepravidelnosti na nechte veľmi ľahko napraviť. Polymerujte každú vrstvu zvlášť a pokračujte v nanášaní permanentného laku a lesku.
Odporúča sa používať žiarovky Comby alebo LED minimálne 48 W, v bežnej UV žiarovke nebude možné polymerizovať. Čas schnutia: Comby / UV - LED - 60-90 s

Špecifické referencie