Nákupný košik Košík 0 Produkt Produkty (prázdny)

Žiadne produkty

Doručenie
0,00 € Spolu

Pokladňa

Znížená cena! APEX BASE CLEAR 10ml

APEX BASE CLEAR 10ml

13,50 € -40% 8,10 €

Nový produkt

Posilňuje prírodné, mäkké a pružné nechty, ktoré nereagujú dobre na tvrde materiály.

Viacej detailov

Viac informácií

APEX base - Hustá gél laková báza, pomocou ktorej je možné nechty ľahko spevniť, pričom si zachová všetky vlastnosti flexibilných gél lakových základov (soak off). Dosiahneme vzhľad gélu, posilňuje prírodné, mäkké a pružné nechty, ktoré nereagujú dobre na tvrdé materiály, ako sú klasické tvrdé gély. Samotný názov hovorí, že je to hustá stavebná základňa, na ktorej je postavený „vrchol“, a to je jeho hlavný účel (základňa). Aj keď je hrubá, dá sa vyrovnať bez problémov. Táto základňa je úplne odlišná od ostatných, pokiaľ ide o textúru - na štetci je mimoriadne hustá.

Pod pilníkom nie je 100% tvrdá, ale nie je to ani guma ako iné soak off základy. poznámka: základňa extrémne hustá

Použitie: Príprava nechtov s jemnou zrnitosťou zrna 180 (nie s pufrom!) Naneste prípravné kvapaliny (prep & scrub, magic airbond) Existujú 2 možnosti použitia Apex base.

1. verzia Naneste tenkú vrstvu na pripravený necht, polymerizujte a na ňu silnejšou vrstvou vytvorte vrchol a vymodelujte necht a dobre uzavrite okraje nechtu.

2. verzia Na pripravený prírodný necht naneste tenkú klznú vrstvu, Nie-polymerizujte a okamžite na začnite modelovať "vrchol" a okraje dobre uzatvorte.

Po zaschnutí (iba v kombinovaných uv / led lampách s minimálnym výkonom 48 W) môžete odmasťovať a prípadne vyhladiť akékoľvek nepravidelnosti. Pilníkovanie nie je potrebné a závisí od želanej techniky. Naneste 2 vrstvy farby a konečný pružný lesk.

Recenzie (0)