Nákupný košik Košík 0 Produkt Produkty (prázdny)

Žiadne produkty

Doručenie
0,00 € Spolu

Pokladňa

GUM GUM Base Deep Cover 10ml

13,50 €

Nový produkt

Deep Cover 

Viacej detailov

Viac informácií

Nová silikónová báza - vhodná na krátke prírodné nechty.

Špeciálna "gumová" silikónová báza, je úplne odlišná od Rubber Base. Veľmi hustá textúra, ale pri správnej aplikáciii sa vyhladí sama.Táto báza je extrémne flexibilná, elastická a pružná vďaka silikónovej zložke. 

Odporúčame ju použiť na: krátke nechty, ktoré sú náchylné k lámaniu, tenké a krehké nechty, extrémne poškodené a mäkké nechty. Ak potrebujete upraviť tvar,  môžete tak urobiť, ale iba veľmi jemným pilníkom, alebo Bufferom pre jeho gumovú textúru. 

Použitie :

Môže byť použitý, ako podkladová Báza, ale pre jeho silnú pigmentáciu pri problémových nechtách odporúčame použiť ako podklad Číri Base /GUM GUM Base Clear, alebo iný číri podkladový gél lak)

Môžete ho použiť v jedenej, alebo dvoch vrstvách.

Zmatníť necht Bufferom, oprášiť, naniesť Magic Airbond 3v1 - prvú vrstvu naneste GUM GUM BASE Clear /polymerizujte/ naneste v jednej, alebo dvoch vrstvách GUM GUm BASE Pink v závistosti, aký efekt/farbu chcete dosiahnúť.Každú vrstvu je potrebné polymerizovať zvlášť.Táto báza má silný pigment a po nanesení je nutné počkať 2 sekundy, aby sa rovnomerne rozložila farba a vyhladí sa povrch.Po polymerizácii môžete naniesť buď už iba lesk NTC, alebo farebný J-Laque a následne lesk.

Môže byť použitý :

Pre vytvorenie francúzskej manikúry a tiež môže byť použitý vrchný lesk Milky Top Coat / Pinky Top Coat.

Ako farebný gél pri gelovej / acrygelovej modelácii. 

Odporúčame polymerizovať v UV/LED lampe Comby s výkonom 48W.

Polymerizácia : UV/LED COMBY Lampa 48W 60-90