Nákupný košik Košík 0 Produkt Produkty (prázdny)

Žiadne produkty

Doručenie
0,00 € Spolu

Pokladňa

Metalická farba RUŽOVÉ ZLATO 10ml

12,50 €

Nový produkt

Viac informácií

Farba s kovovým efektom sa používa väčšinou na zdobenie nechtov, na skrášlenie barokového umenia na nechtách a na 3D efekty, môže byť tiež použitý, ako farba na celom nechte, ale musíte byť opatrní s okrajmi voľnej časti nechtu. Prosím, upozornite svojích klientov, ktorý pracujú s rukami. Venujte zvláštnu pozornosť okrajom, aby ste ich veľmi dobre uzavreli, ak túto farbu použijete na celý necht. Napriek tomu - odporúčame túto farbu použiť pre umenie a dekorácie.

Postup pre vytvorenie ozdoby, alebo nail art umenie: vytvorte požadovaný dizajn bielou pastou ( Pasta paint gélom) alebo 3D gélom - Aplikujte metalickú farbu tenkým štetcom, počakajte na jej vysušenie / 3 minúty! /na vzduchu, A iba v 3D časti použiť Base a Top určený pre metalické farby pre uzatvorenie farby a následne dať vytvrdiť.

Metalický efekt na celom nechte:

Príprava nechtu pre Gél lak – zmatníť necht Bufferom, naniesť podkladovú bázu Rubber Base dať polymerizovať na 60 sekúnd v UV/LED lampe (nezabudnúť uzatvoriť okraje nechtu) a následne naniesť 2v1 Base a Top Coat dať polymerizovať na 60 sekúnd a v tenkej vrstve naniesť Metalickú farbu, ktorú pred použitím musíte dobre pretrepať – farbu nechajte uschnúť na vzduchu 3min.pre dosiahnutie metalického vzhľadu, ak je to potrebné môžete naniesť aj druhú vrstvu metalickej farby, ale zvyčajne to nie je potrebné viď.foto. kde je jedná vrstva po uschnutí naniesť Base a Top 2v1 a poriadne uzatvoriť okraje nechta - vytvdrdiť 2min.