Nákupný košik Košík 0 Produkt Produkty (prázdny)

Žiadne produkty

Doručenie
0,00 € Spolu

Pokladňa

CAT EYE GEL BRUSH No6

13,50 €

Nový produkt

CAT EYE GEL BRUSH No6 - 15ml

Viacej detailov

Viac informácií

CAT EYE GEL BRUSH - 15 ml magnetický gél vo fľaštičke so štetcom.Vytvarenie obľúbených trendy vzoriek s HIT farbami veľmi jednoduchým spôsobom. Balenie so štetcom 15 ml umožňuje presnú aplikáciu a malu spotrebu.

Použitie:

1. Po ukončení modelácie / namiesto farebného gélu / rovnomerne naniesť na necht - nie vytvrdiť v lampe!!! - Zdvihnuť magnet čo najbližšie k nechtu / 1-2 mm / a držať na rovnakej pozícii po dobu 5-10 sekúnd. Akonáhle je menšia vzdialenosť a väčšia priľnavosť magnetov - účinok je silnejší. Po priložení magnetu je potrebné čo najskôr ruku vložiť do UV / LED lampy a vytvrdiť.

2. Pokiaľ chcete silnejšiu farbu, po ukončení modelácie naniesť prvú vrstvu CAT EYE gél štetcom, dať VYTVRDIŤ do UV / LED lampy BEZ magnetu potom naniesť druhú vrstvu CAT EYE GEL "mokrú" vrstvu opakujte vyššie uvedený postup s magnetom a späť do lampy dať vytvrdiť.

3. Po dokončení modelácie / namiesto farebného gélu /, naniesť tenkú vrstvu čierného gélu, dať vytvrdiť do UV / LED lampy, a potom aplikovať vrstvu CAT EYE GEL, umiestniť magnet vyššie popísaným spôsobom, späť do lampy.

Doba vytvrdzovania UV / LED: 2 min / 60 sec