Nákupný košik Košík 0 Produkt Produkty (prázdny)

Žiadne produkty

Doručenie
0,00 € Spolu

Pokladňa

Zľavnené produkty

Najpredávanejšie produkty

Easy One "TWINKLE WHITE" 50ml

42,70 €

Nový produkt

Viac informácií

Easy ONE TWINKLE WHITE
je rad gélov, ktoré sa samonivelizujú a sú určené na „techniku ​​bez použitia pilníkov“ alebo na veľmi malú konečnú úpravu.
Pre všetkých fanúšikov samovyrovnávacích gélov - je tu vaša obľúbená rada gélov Easy One v špeciálnej trblietavej / lesklej edícii! Twinkle White je zmes mliečneho gélu s leskom a flitrami a Twinkle Nude prichádza v prírodných prírodných farbách s rovnakým leskom a trblietkami, ktoré sofistikovaným a nenápadným spôsobom prinášajú glamour vzhľad a sú ideálne pre okázalé, ale aj diskrétne kombinácie. .

Ak ste fanúšikom extrémne hustých „želé“ gélov - odporúčame vám vyskúšať náš stavebný gél Jelly Rose Glam edition s flitrami a trblietkami.
Poznámka: Twinkle gély sú gély s vysokým podielom mimoriadne jemných trblietok a ligotu ak chcete „rovnomernejšie“ a dokonalejšie a rozloženie samotných trblietok - po úprave tvaru pilníkom pred nanesením lesku - môžete naniesť tenkú, ľahkú vrstvu toho istého gélu, polymerizujte a naneste lesk. Prosím sledujte video na FB a IG :)
Vlastnosti a spôsoby použitia:
• Vzorec Easy Level (gély, ktoré sa samonivelizujú a majú medovú štruktúru)
• Špeciálne navrhnutý pre rýchlu prácu v salóne, ktorá po sušení nevyžaduje veľké spracovanie
• Twinkle gély nie sú určené na šablóny odporúča sa predĺžiť najprv s tvrdším gélom a nasledne modelovať s twinkle gélom...twinkle gél nie je vhodný na veľké dĺžky kvôli svojej pružnosti
• Gély určené aj pre „techniku ​​NO-file“ / techniku ​​bez finálneho pilníkovania /
• Všetky gély sú stavebné gély a vyžaduje sa použitie podkladu
• Vhodný na prírodné nechty a doplnky
• Sušenie: UV - 2 min., Kombinovaný UV / ľad: 60-90 s, v závislosti od hrúbky vrstvy

Recenzie (0)